Dnes sa ukáže, či premiér iba "nekváka"

Autor: Jaroslava Kuchtová | 8.9.2014 o 8:00 | Karma článku: 9,15 | Prečítané:  1632x

Dnes sa má podpisovať ďalšia vlna sankcií voči Rusku. Premiér Fico má na ne jasný a vyhranený názor. Svojou klasickou rétorikou ho prezentoval aj v relácii Sobotné dialógy.

Vraj vždy otvorene prehlasoval, že sankcie nič nevyriešia, naopak, celú situáciu ešte skomplikujú a vyhrotia. Že Slovensko ako bezprostredného suseda Ukrajiny iba poškodia. Že treba hľadať iné riešenia, pokúsiť sa nájsť východisko cestou dohody.

 S jeho názorom súhlasím, aj keď sa mi absolútne nepáči spôsob, akým ho prezentuje. Arogantne a nezdvorilo vyzdvihuje svoje ego najmúdrejšieho človeka nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Tvári sa ako ochranca nás, obyčajných ľudí, a spolieha sa na to, že nás jeho silné reči (bohužiaľ, iba reči) ovplyvnia pri rozhodovaní v blížiacich sa voľbách.

Podľa nášho premiéra tí druhí iba „kvákajú“. Vyzerá to tak, že iba on dokáže povedať to, čo má na srdci – otvorene a nebojácne. Už sa teším, ako im to dnes odvážne a srdnato povie rovno do tvárí. A najviac sa teším na to, ako dokument, predkladajúci spomínané sankcie, s nie menej hlasným a arogantným komentárom odmietne podpísať.

Alebo zasa – použijem jeho vlastnú rétoriku – iba „kváka“?   

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.


Už ste čítali?